Top 45 websites similar to Lajmi.net

In this page, you will find alternative sites to Lajmi sorted by similarity (or by Alexa rank).
Similarity percentage presented for all sites similar to Lajmi.net
thumbnail for lajmi.net
lajmi.net - Lajmi.net – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.

LAJMI.NET Open lajmi.net

Title: Lajmi.net – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia..
Description: Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia..
Country: United States
Alexa Rank Alexa Rank: 7.3k

Lajmi.net is hosted in United States. Visitors made 45 URL suggestions to this site.
4 visitors have viewed this page, showing big interests in finding alternatives to lajmi.net
lajmi.net has been added to our database (by our users) 5 months ago

Filter by language:
4 views. Updated on: 2021-06-14
  Sort by Alexa rank
 1. Bota Sot
  Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online.
  http://botasot.info Visit botasot.info
  | 99% Similarity | Alexa Rank54.8k
 2. Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
  Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.
  http://periskopi.com Visit periskopi.com
  | 99% Similarity
 3. GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
  Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote.
  http://gazetablic.com Visit gazetablic.com
  | 96% Similarity
 4. Faqja Kryesore - RTV21
  Radio Televizioni 21 - RTV21 ofron lajme e fundit nga politika, ekonomia, showbizi, kultura dhe sporti..
  http://rtv21.tv Visit rtv21.tv
  | 42% Similarity
 5. Portal i përditshëm në gjuhën shqipe - Lajmet e fundit - Infoshqip
  Portal i përditshëm në gjuhën shqipe, lajme dhe informata nga rajoni, bota, politika, sporti, ekonomija, teknologjia, kultura, etj.
  http://infoshqip.me Visit infoshqip.me
  | 42% Similarity
 6. Teknologjia Sot - Lajme nga teknologjia dhe me shume
  Lajme nga teknologjia dhe me shume.
  http://techsot.al Visit techsot.al
  | 36% Similarity
 7. Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri
  Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, i.
  http://shqiptarja.com Visit shqiptarja.com
  | 33% Similarity | Alexa Rank35.2k
 8. Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI
  Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia..
  http://insajderi.com Visit insajderi.com
  | 31% Similarity | Alexa Rank59
 9. ???????????????????????????????????????????? : Lajme Sportive | Rezultatet Live | Parashikime
  Lajme sportive, rezultatet live, parashikime futbolli, statistika ndeshjesh, futbolli dhe lajme të tjera sportive doi gjeni në Eduasportin. Lajmet e fundit nga sporti kategori ; futbolli, basketbolli, sporte te tjera, shëndet, argëtim dhe video sportive..
  http://eduasportin.com Visit eduasportin.com
  | 28% Similarity
 10. ALBASKY.com – Portali ALBASKY me Lajme nga Politika, rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Shëndeti, Teknologji
  Portali ALBASKY me Lajme nga Politika, rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Shëndeti, Teknologji.
  http://albasky.com Visit albasky.com
  | 28% Similarity
 11. Lajmet e fundit Shqip
  Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport.
  http://10minuta.com Visit 10minuta.com
  | 28% Similarity | Alexa Rank8.7m
 12. Euronews Albania
  Lajme të pavarura, të paanshme dhe me standard europian nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Veriut përcjellë nga franchise i medias kryesore informative në Europë, Euronews.
  http://euronews.al Visit euronews.al
  | 25% Similarity
 13. Ekonomia
  Agjencia e Lajmeve - Ekonomia,ekonomia-ks.com,Ekonomia Kosove, Kosova, Portal, Lajme, Lajmet nga Kosova, Lajme Kosove, Media Ekonomia - www.ekonomia-ks.com.
  http://ekonomia-ks.com Visit ekonomia-ks.com
  | 25% Similarity
 14. Gazeta Si - Lajmet ndryshe
  Gazeta “Si” sjell lajmin e thelluar nga politika, financat personale, taksa, bota, argetimi dhe sporti përmes analizës, video, infografikes dhe podcast..
  http://gazetasi.al Visit gazetasi.al
  | 25% Similarity
 15. Infosot.com | Kape lajmin me kohë!
  Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia Portal, Informativ, Lajme, Sport, etj. Informohu i pari www,infosot,com.
  http://infosot.com Visit infosot.com
  | 25% Similarity
 16. Lajmet e fundit - Telegrafi
  Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës..
  http://telegrafi.com Visit telegrafi.com
  | 25% Similarity
 17. Gazeta Metro
  Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia..
  http://gazetametro.net Visit gazetametro.net
  | 25% Similarity | Alexa Rank216.1k
 18. Mbrojtja nga Zjarri dhe Shpëtimi - Albkos International
  Jemi të specializuar në sektorin e Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimit dhe ofrojmë një gamë të plotë të produkteve dhe shërbimeve nga ky sektor..
  http://albkos-int.com Visit albkos-int.com
  | 25% Similarity
 19. Portali Arbresh.info
  Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj..
  http://arbresh.info Visit arbresh.info
  | 25% Similarity
 20. Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare
  E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhi.
  http://ata.gov.al Visit ata.gov.al
  | 25% Similarity | Alexa Rank135.3k
 21. Ministria e Ekonomisë dhe Ambientit
  Ministria e Zhvillimit Ekonomik e Republikës së Kosovës përgatit dhe zbaton politika, të cilat nxisin rritjen dhe stabilitetin ekonomik, mundësojnë zhvillimin e biznesit vendas, nxisin bashkëpunimin ekonomik për tërheqjen e investimeve të huaja, garantojn.
  http://mzhe-ks.net Visit mzhe-ks.net
  | 22% Similarity | Alexa Rank1.3m
 22. time.al - AL - Na ndiqni ne te ndiqni lajmet
  Lajmet e fundit mbi: kryesore, shqiperi, shqipëri, kosove, kosovë, balkan, ballkan, ballkani, bote, botë, ekonomi, ekonomia, kronike, kronikë, kronika, sport, sporti, kulture, kulturë, kultura, teknologji, teknologjia, kuriozitete, lifestile, showbiz, bot.
  http://time.al Visit time.al
  | 22% Similarity
 23. Lajmet e fundit - 24.al
  Lajmet e fundit nga vendi, kosova, rajoni, bota, sporti, showbizi, shendeti, femra, teknologjia, kuriozitete, fun.
  http://24.al Visit 24.al
  | 22% Similarity
 24. Elbasani Plus/Portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit/Lajme, Kuriozitete, Shëndet/
  Lajme Elbasani Plus/Portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit. Tek ky portal trajtohen dhe përcillen çdo ditë për lexuesin lajmet më të fundit nga ky qark..
  http://elbasaniplus.com Visit elbasaniplus.com
  | 22% Similarity
 25. Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti
  Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale..
  http://borozani.com Visit borozani.com
  | 22% Similarity
 26. Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës
  Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës është zhvilluar me qëllim që të mundesojë qasje qëndrore në informacionet dhe sherbimet që jepen nga institucionet qeveritare..
  http://rks-gov.net Visit rks-gov.net
  | 22% Similarity
 27. Dardania.com - Portal Interaktiv!
  Dardania.com - Portal Interaktiv! Lajmet e fundit nga Kosova, Rajoni dhe Bota, Sporti dhe Showbizi..
  http://dardania.com Visit dardania.com
  | 22% Similarity
 28. Epoka e Re – Gazeta më e guximshme shqipëtare!
  Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka….
  http://epokaere.com Visit epokaere.com
  | 22% Similarity
 29. TV ALBSE - Televizioni i parë dhe i vetëm shqiptar në Suedi
  Lajme nga Seudia, Diaspora, Shqiperia, Kosova, Maqedonia etj. Lajme me fokus ekonomine , problematikat sociale, politiken, artin, kulturen, sportin dhe nga bota..
  http://albse.tv Visit albse.tv
  | 22% Similarity
 30. AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar
  Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online.
  http://albaniasoccer.com Visit albaniasoccer.com
  | 22% Similarity | Alexa Rank6.4m
 31. Zyra e Kryeministrit të Kosovës
  Qeveria Kurti ka për qëllim qeverisjen e mire, transparatente dhe në shërbim të qytetarëve të Kosovës..
  http://kryeministri-ks.com Visit kryeministri-ks.com
  | 22% Similarity
 32. TELEVIZIONI TEMA FERIZAJ – Faqja kryesore
  Lajmet dhe informacione servisore më të reja nga Ferizaj, Kosova dhe rajoni,.
  http://tvtema.net Visit tvtema.net
  | 22% Similarity | Alexa Rank6.3m
 33. DuaLajm.com | Ne do ju ofrojmë lajmin dhe ju do na jepni besimin!
  DuaLajm, që nga krijimi i saj në maj të vitit 2017, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, p.
  http://dualajm.com Visit dualajm.com
  | 22% Similarity | Alexa Rank1.9m
 34. EkonomiaNews – Lajmet e fundit nga Ekonomia
  Portali Ekonomianews është themeluar në qershor të vitit 2012 nga një grup gazetarësh dhe redaktorësh, që të gjithë me përvojë të gjatë në mediat e Kosovës. Qëllimi i themelimit të portalit është ofrimi i alternativës në marrjen e informatave në mënyrë pr.
  http://ekonomianews.com Visit ekonomianews.com
  | 22% Similarity
 35. Islami i vërtetë Online
  Islam-Ahmediati. Mësimet e vërteta të Islamit që burojnë nga Kurani dhe Profeti Muhammed a.s. Gjeni komentime mahnitëse të Kuranit dhe të haditheve, lutje etj..
  http://alislam.al Visit alislam.al
  | 19% Similarity
 36. Reporteri - Së bashku rrëfejmë më mirë
  Gazeta Online "Reporteri.net" është portal i lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë..
  http://reporteri.net Visit reporteri.net
  | 19% Similarity
 37. Mendimi
  Mendimi.al © ofron lajme, mendime, pikëvështrime, opinione, analiza, ide nga aktualiteti dhe jo vetëm..
  http://mendimi.al Visit mendimi.al
  | 19% Similarity
 38. Emrush T. Shkodra – Opinione Aktuale
  Me gjithë vështirësitë e krijuara si pasojë e covid19, mërgata jonë prap se prap del të jetë burimi kryesor në mbajtjen në jetë të shtetësisë së Kosovës dhe qytetarëve të saj.Edhe pse nuk pati sezonë për vizita familjes në Kosovë nga mërgata jonë, ata sër.
  http://publikime.com Visit publikime.com
  | 19% Similarity
 39. Qendra Udhëzimi – Në dritën e Kur'anit dhe Sunetit
  Këshilla, ligjerata, fetua,pytje, përgjigje, botime dhe dobi të ndryshme nga dijetarë dhe hoxhallarë në dritën e Kuranit dhe Sunetit.
  http://udhezimi.com Visit udhezimi.com
  | 19% Similarity
 40. Fiori di Bosco | Home
  SHTËPIA KU DUA TË JETOJ! Fare pranë qëndrës së kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugësh kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat dhe pluhurat; me arkitekture bashkëkohore dhe ekologjike, mes një pylli të gjelbëruar dhe freskisë ndodhet KOMPL.
  http://fioridibosco.al Visit fioridibosco.al
  | 19% Similarity
 41. Lajme Ditore - Daily News
  Lajme Ditore sht portal i pavarur n gjuhn shqipe. Jep lajme nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Kosova Lindore, Mali i Zi dhe shtetet tjera Ballkanike si dhe nga Bota. Lajmet freskohen gjate 24 oreve. Ju mirepresim me komentet tuaja.Lajmeditore.com delivers.
  http://lajmeditore.com Visit lajmeditore.com
  | 19% Similarity
 42. Lajmet e fundit - KOHA.net
  Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!.
  http://koha.net Visit koha.net
  | 19% Similarity | Alexa Rank49.6k
 43. Ordinanca Specialistike Urologjike Pro-Ren - Dr. Sci. Isa Haxhiu
  Ofrojmë shërbime specialistike nga lëmia e urologjisë. Bëjmë diagnostikimin dhe trajtimin e gurëve në veshkë dhe uretër, sëmundjeve të fshikëzës urinare dhe.
  http://pro-ren.com Visit pro-ren.com
  | 19% Similarity
 44. Aleanca Kosova e Re - Web faqja zyrëtare
  AKR, si parti politike, ekziston, që nga fillimi i vitit 2006, kur një grup ideatorësh me bindje liberal-demokrate në krye me biznesmenin shqiptar më të suksesshëm në botë, z. Behgjet Pacolli, të shtyrë nga nevojat imediate e qytetarëve të Kosovës të cilë.
  http://akr-ks.eu Visit akr-ks.eu
  | 19% Similarity
 45. Portali Shembulli
  Portali Shembulli - Flakadan i diturisë dhe informacionit. Portali Shembulli është portal edukativo-informativ në të cilin mund të gjeni tema të ndryshme islame, lajme, shkrime autoriale, e shumë të tjera..
  http://shembulli.com Visit shembulli.com
  | 19% Similarity