Top 46 websites similar to Koterce.sk

In this page, you will find alternative sites to Koterce sorted by similarity (or by Alexa rank).
Similarity percentage presented for all sites similar to Koterce.sk
koterce.sk - Koterce

KOTERCE.SK Open koterce.sk

Title: Koterce.
Description: Máte predstavu ako si spríjemniť dlhú cestu, čakanie, pauzu v práci či odpočinok doma? K tomu se vždy hodí niečo na čítanie a od toho je online magazín..
Site Language: Slovak
Country: Czech Republic

Koterce.sk is hosted in Czech Republic. Visitors made 46 URL suggestions to this site.
1 visitors have viewed this page, showing big interests in finding alternatives to koterce.sk
koterce.sk has been added to our database (by our users) 1 year ago

Filter by language:
1 views. Updated on: 2020-09-19
  Sort by Alexa rank
 1. Dnh
  Na voľné chvíle či dlhú cestu je najlepšie mať so sebou niečo dobré na čítanie. A s vami je vždy a všade náš online magazín plný pestrých článkov..
  http://dnh.sk Visit dnh.sk
  | 32% Similarity
 2. Hekra
  Na nudu je najlepším liekom niečo dobré na čítanie. A nielen na doma, ale aj na cesty, pri prestávke v práci, pri dlhom čakaní či pri dobrej káve v kaviarni. Online magazín je ako stvorený pre čítanie na každú chvíľu..
  http://hekra.sk Visit hekra.sk
  | 32% Similarity
 3. Edis
  Ak si radi niečo dobré prečítate v práci, doma, na dovolenke, v parku či na záhradke, tak vás určite poteší, že také čítanie môžete mať k dispozícii stále. Nepotrebujete žiadnu tlač, ale online magazín, ktorý má pre vás plno prekvapení..
  http://edis.sk Visit edis.sk
  | 28% Similarity
 4. Apto
  Máte plné zásuvky novín a časopisov? Všetky sú prečítané, ale vy stále nemáte čítania dosť? Pre voľné chvíle, na cesty či odpočinok alebo dlhé čakanie, môžete využiť čítanie v online magazíne. A miesto vám nezaberie..
  http://apto.sk Visit apto.sk
  | 24% Similarity
 5. Apologia
  Máte radi čítanie a doprajete si chvíle pri ňom na cestách, doma, v kaviarni i v práci pri pauze? Potom vás určite poteší náš online magazín, ktorý si môžete naladiť kedykoľvek a tešiť sa na množstvo obsahovo pestrých článkov..
  http://apologia.sk Visit apologia.sk
  | 24% Similarity
 6. Bittová
  Na čtení se vždy najde čas ať už doma, v práci, na cestách či někde v kavárně nebo na lavičce v parku. Problém však nastává, když nějaký zdroj čtení chybí. A právě to dokáže vyřešit náš online magazín, který je s vámi všude..
  http://bittova.cz Visit bittova.cz
  | 24% Similarity
 7. Jomas – online magazín
  Dobré čítanie patrí k radostiam, ktoré si dopraje skoro každý. Čítanie patrí ku káve, k odpočinku, k pauze v práci, na cesty i do čakární. A vy si môžete takto čítať vždy pomocou nášho online magazínu, ktorý je plný článkov..
  http://jomas.sk Visit jomas.sk
  | 24% Similarity
 8. Domluvit se cizími jazyky | www.domluvitse.cz
  Domluvit se je základem lidské komunikace. K tomu se hodí znát jazyky. Vyberte si z možností, jak si je osvojit, online nebo v mobilu s sebou na cesty..
  http://domluvitse.cz Visit domluvitse.cz
  | 24% Similarity
 9. Mesik
  Máte radi tie chvíle, pri ktorých si môžete dopriať niečo na čítanie? V našom online magazíne nebudete mať nikdy o čítanie núdzu a môžete čítať kedykoľvek..
  http://mesik.sk Visit mesik.sk
  | 20% Similarity
 10. 330
  Ak sa vám zdá, že sa nudíte a máte chuť na čítanie, tak aj keď nie je po ruke nejaká kniha či časopis, tak si môžete vždy a všade čítať internetový magazín plný rozmanitých článkov. Nájdete v nich mnoho zaujímavostí i noviniek..
  http://330.sk Visit 330.sk
  | 20% Similarity
 11. Acker – online magazín
  Uvítali by ste práve v tejto chvíli niečo dobré na čítanie? Mať čitateľský zdroj, ktorý sa nikdy neminie a vy si tak môžete čítať vždy a všade? Stačí len pripojenie k internetu a spoločnosť vám zakaždým bude robiť náš pestrý online magazín..
  http://acker.sk Visit acker.sk
  | 20% Similarity
 12. Jaspi
  Zahoďte nudu a starosti za hlavu a poďte si niečo dobré prečítať. Že práve nemáte čo ani možnosť si niečo kúpiť či vziať z knižnice? Ani nemusíte. Máte predsa možnosť čítania zaujímavých článkov v pestrom online magazíne na doma i na cesty..
  http://jaspi.sk Visit jaspi.sk
  | 20% Similarity
 13. Amart
  Dobré čítanie sa hodí ku káve, k dobrému obedu, na cesty i na chvíle čakania a odpočinku. Je to skvelý relax a stačí mať vždy po ruke pestrý zdroj čítania. Presne to ponúka náš online magazín s bohatým obsahom pre každého..
  http://amart.sk Visit amart.sk
  | 20% Similarity
 14. Kasaj
  Chcete zaujímavé čítanie, v ktorom nájdu to svoje muži aj ženy? Množstvo užitočných rád, článkov na zamyslenie či nájdenie nových možností? Nie je nič jednoduchšie ako od rána do večera čítať online magazín, ktorého nikdy nebudete mať dosť..
  http://kasaj.sk Visit kasaj.sk
  | 20% Similarity
 15. Najlepšie apartmány na Donovaloch - Villa GARDENIA
  Vo Ville GARDENIA nám záleží, aby ste sa cítili ako doma. Rodinný dovolenka na horách či romantický wellness pobyt. Cieľ je vždy rovnaký. Dopriať si oddych..
  http://villagardenia.sk Visit villagardenia.sk
  | 16% Similarity
 16. Online zarábanie – tipy, ako si zarobiť peniaze navyše - skúsenosti
  Web zameraný na online zarábanie, prácu na doma, pyramídové podvody a možnosti podnikania na internete. Prečítajte si pár tipov, ako zarobiť niečo navyše..
  http://pracanadoma-skusenosti.eu Visit pracanadoma-skusenosti.eu
  | 16% Similarity
 17. Za tratí
  Dlouhá chvíle si zaslouží nějakou zábavu, aby čas rychleji utekl a ať už doma, v práci, na dovolené či na cestách, tak určitě uvítáte nějaké zajímavé čtení na každý den. A to vám poskytne online magazín, na kterém o čtení není nouze..
  http://zatrati.cz Visit zatrati.cz
  | 16% Similarity
 18. Ardos
  Ste milovníkmi dobrého čítania? Bavia vás knihy, noviny i časopisy, ale nie vždy máte niečo také po ruke? V takých prípadoch prichádza na pomoc online magazín, ktorý vás nenechá sa nudiť a nájdete v ňom plno čítania..
  http://ardos.sk Visit ardos.sk
  | 16% Similarity
 19. Internetové rádio Česká republika, online rádio stanice, poslouchejte internetové rádio
  Všechny největší české rádio stanice. Klikněte na ikonku rádio a poslouchejte doma či v práci. Je to snadné a 100% zdarma..
  http://ceskaradiaonline.cz Visit ceskaradiaonline.cz
  | 16% Similarity
 20. Jak Doma
  V kaviarni Jak Doma v Nitre sa budete skutočne cítiť príjemne ako doma. Nájdite si u nás svoj kútik, príďte na kávu, čaj, víno či pivo..
  http://jakdoma.sk Visit jakdoma.sk
  | 16% Similarity
 21. 1914 – online magazín
  Nudíte sa a nemáte pri sebe ani noviny, aby ste si niečo dobré prečítali? Nechajte svoju tašku voľnú na iné záležitosti, než je niekoľko kusov novín či časopisov. K čítaniu vám stačí online magazín plný nových článkov..
  http://1914.sk Visit 1914.sk
  | 16% Similarity
 22. Blog o e-shopech - eShoper.cz
  Blog o e-shopech a všech technologiích, které se k tomu hodí..
  http://eshoper.cz Visit eshoper.cz
  | 16% Similarity
 23. Homepage - Penzion u Švarců
  Někdy je krásné zapomenout na neustálý shon a odjet od toho všeho někam, kde je klid a krásná příroda. Dopřát si chvíle v klidu se svými ....
  http://penzionusvarcu.cz Visit penzionusvarcu.cz
  | 16% Similarity
 24. Kaprári
  Ak máte radi pri cestovaní v zálohe nejakú knihu či časopis, aby cesta rýchlejšie ubehla, tak určite vás zaujme aj ďalšia možnosť čítania. K dispozícii môžete mať všade a vždy online magazín plný zaujímavostí, ktorý vás nadchne..
  http://kaprari.sk Visit kaprari.sk
  | 16% Similarity
 25. Best rock
  Publikování článků na nejrůznější webové stránky či do online magazínů je úžasná cesta jak se zviditelnit, jak si najít cestu na přední příčky internetových.
  http://bestrock.cz Visit bestrock.cz
  | 16% Similarity
 26. VV1
  Rádi byste četli, ale nemáte co? Právě proto je s vámi vždy a všude náš online magazín, který vás provází na cestách, odpočinkem i o pauze v práci a můžete číst pořád..
  http://vv1.cz Visit vv1.cz
  | 16% Similarity
 27. Společná cesta
  Konečně jste si udělali čas jenom pro sebe a hledáte vhodné čtení? Máte dlouhou chvíli, cestujete nebo někde čekáte? Na každou takovou příležitost se skvěle hodí náš online magazín, který uspokojí vaše potřeby pestrým obsahem..
  http://spolecnacesta.cz Visit spolecnacesta.cz
  | 16% Similarity
 28. Zdravie je bohatstvo. Pokoj mysle je šťastie. Joga k tomu ukazuje cestu. | joga.sk
  Zdravie je bohatstvo. Pokoj mysle je šťastie. Joga k tomu ukazuje cestu..
  http://joga.sk Visit joga.sk
  | 16% Similarity
 29. Půjčovna dodávek a přívěsů Praha 9
  Specializujeme se na dlouhodobý i krátkodobý pronájem dodávek a přívěsů v Praze 9 a okolí. Půjčte si dodávku či přívěs u nás. Máme je vždy ve výborném stavu!.
  http://pujcovna-praha9.cz Visit pujcovna-praha9.cz
  | 16% Similarity
 30. Pekny web
  Máte radi rôznorodé články plné zaujímavostí na rôzne témy a oblasti? Chcete si skrátiť čas alebo sa niečo zaujímavé dozvedieť a inšpirovať? Potom je pre vás vhodným čítaním online magazín plný článkov z rôznych sfér života..
  http://peknyweb.sk Visit peknyweb.sk
  | 16% Similarity
 31. Ryko – online magazín
  Máte radi chvíle, pri ktorých si môžete niečo dobré prečítať? Tešia vás zaujímavé články z rôznych oblastí života? Vždy a všade môžete bez problémov čítať náš online magazín, ktorý má pripravený pestrý obsah pre každého čitateľa..
  http://ryko.sk Visit ryko.sk
  | 16% Similarity
 32. Hry pro děti - velká sbírka nápadů pro rodiče | Hopskoč.cz
  Pojďte si hrát s Vašimi dětmi. Díky naší sbírce nápadů, aktivit a krátkých her si každý den prožijete společně zábavnou chvilku. Doma, na procházce, na cestách, v autě nebo v čekárně u lékaře. Všechny nápady máte pohodlně vždy u sebe v mobilní aplikaci.
  http://hopskoc.cz Visit hopskoc.cz
  | 16% Similarity
 33. Získejte uživatelské manuály a uživatelské přiručky pro produkty od všech výrobcú na světe.
  Na naší stránce getusermanual.cz můžete vždy získat manuály pro jakýkoliv výrobek který máte doma. Na naší stránce naleznete manuály od kávy až po auto!.
  http://getusermanual.cz Visit getusermanual.cz
  | 16% Similarity
 34. Grilovací pánev
  Grilujete doma v kuchyni? A máte pořádnou grilovací pánev? Navštivte tento web a dozvíte se, která pánev je vhodná..
  http://grilovaci-panev.cz Visit grilovaci-panev.cz
  | 16% Similarity
 35. Apartmány v Bratislave - krátkodobé ubytovanie pre turistov aj biznis.
  Zarezervuj si Apartmány v Bratislave priamo od rodinnej firmy , ktorá je na trhu už viac ako 10 rokov. Rýchla a bezpečná online rezervácia..
  http://apartmentsbratislava.sk Visit apartmentsbratislava.sk
  | 16% Similarity
 36. Nákup u nás
  Jestli máte dlouhou chvíli, neváhejte a využijte toho, co Vám může nabídnout náš internetový magazín. Díky němu budete mít vždy po ruce informace z mnoha.
  http://nakupunas.cz Visit nakupunas.cz
  | 16% Similarity
 37. Kittchen Magazín | Online magazín produktov a služieb
  Netreba zabudnúť, že aj napriek tomu, že wc pre psa už máte v domácnosti či záhrade, je nutné so psíkom chodiť na prechádzky do okolia, parku alebo do lesa.
  http://kittchen.cz Visit kittchen.cz
  | 16% Similarity
 38. JVbus | Autobusová doprava Brno
  Sháníte profi autobusového dopravce na vnitrostátní či zahraniční cestu? Vyberte si naši autobusovou dopravu v Brně a užijte si luxusní cestování..
  http://autobusovadoprava-brno.cz Visit autobusovadoprava-brno.cz
  | 16% Similarity
 39. Nakladatelství Peoplecomm - knihy měnící svět práce a podnikání
  Jsme síť lidí, které spojuje snaha přispět ke změně toho, jak se u nás pracuje a podniká. Stavíme na principech slušnosti a svobody v práci. Fungujeme od roku 2002..
  http://peoplecomm.cz Visit peoplecomm.cz
  | 12% Similarity | Alexa Rank2.4m
 40. Model Hobby magazín | Webové stránky a blog modelářského měsíčníku Model Hobby magazínu
  Model Hobby magazín je modelářský měsíčník se zaměřením na RC modely letadel, aut, lodí, vrtulníků, koptér, či historických modelů, a to již od roku 1996..
  http://modelmagazin.cz Visit modelmagazin.cz
  | 12% Similarity
 41. Doma je doma - KLKA
  V klke ako doma, doma ako v klke..
  http://domajedoma.sk Visit domajedoma.sk
  | 12% Similarity
 42. Inalinia
  Hľadáte vhodné čítanie na každý deň? Nemusíte zaplniť knižnicu novými titulmi ani vykúpiť trafiku, aby ste mali stále na dosah nejaké dobré čítanie. K šťastiu vám stačí online magazín, ktorý vám stále má čo ponúknuť na čítanie..
  http://inalinia.sk Visit inalinia.sk
  | 12% Similarity
 43. Dekoračné samolepky na stenu
  Chceli by ste si skrášliť byt, dom, kanceláriu, či obchodné priestory? Nie je nič jednoduchšie, ako tak urobiť pomocou dekoračných dizajnových nálepiek na stenu a obrazov či fotiek tlačených na plátno od Flafy.sk..
  http://flafy.sk Visit flafy.sk
  | 12% Similarity
 44. COWÁRNA - Práce, setkání, propojení
  Cowárna Příbram je příjemné prostředí a prostor v Příbrami, který je určen pro práci, setkávání a coworking. V Cowárně si můžete domluvit schůzku nebo přijít pracovat sami. Připojte se k nám..
  http://cowarna.cz Visit cowarna.cz
  | 12% Similarity
 45. Zerba.cz – moudrá půjčka od moudré sovy
  Na našem webu naleznete informace potřebné k tomu, abyste se vyznali v oblasti financí a nenechali se napálit..
  http://zerba.cz Visit zerba.cz
  | 12% Similarity
 46. Podnikatelia, spojte sa! Konferencia IPA Slovakia
  Konferencia, na ktorej objavíte dôležité veci vo vašom podnikaní... Ako si v živote a v práci definovať dôležité veci a ako vydržať a sústrediť sa na to, čo je podstatné a dáva zmysel nášmu životu a podnikaniu. - Podnikatelia, spojte sa! Konferencia IPA S.
  http://podnikateliaspojtesa.sk Visit podnikateliaspojtesa.sk
  | 12% Similarity