Top 46 websites similar to Hekra.sk

In this page, you will find alternative sites to Hekra sorted by similarity (or by Alexa rank).
Similarity percentage presented for all sites similar to Hekra.sk
hekra.sk - Hekra

HEKRA.SK Open hekra.sk

Title: Hekra.
Description: Na nudu je najlepším liekom niečo dobré na čítanie. A nielen na doma, ale aj na cesty, pri prestávke v práci, pri dlhom čakaní či pri dobrej káve v kaviarni. Online magazín je ako stvorený pre čítanie na každú chvíľu..
Site Language: Slovak
Country: Czech Republic

Hekra.sk is hosted in Czech Republic. Visitors made 46 URL suggestions to this site.
2 visitors have viewed this page, showing big interests in finding alternatives to hekra.sk
hekra.sk has been added to our database (by our users) 1 year ago

Filter by language:
2 views. Updated on: 2020-10-01
  Sort by Alexa rank
 1. Apologia
  Máte radi čítanie a doprajete si chvíle pri ňom na cestách, doma, v kaviarni i v práci pri pauze? Potom vás určite poteší náš online magazín, ktorý si môžete naladiť kedykoľvek a tešiť sa na množstvo obsahovo pestrých článkov..
  http://apologia.sk Visit apologia.sk
  | 34% Similarity
 2. Koterce
  Máte predstavu ako si spríjemniť dlhú cestu, čakanie, pauzu v práci či odpočinok doma? K tomu se vždy hodí niečo na čítanie a od toho je online magazín..
  http://koterce.sk Visit koterce.sk
  | 34% Similarity
 3. Edis
  Ak si radi niečo dobré prečítate v práci, doma, na dovolenke, v parku či na záhradke, tak vás určite poteší, že také čítanie môžete mať k dispozícii stále. Nepotrebujete žiadnu tlač, ale online magazín, ktorý má pre vás plno prekvapení..
  http://edis.sk Visit edis.sk
  | 31% Similarity
 4. Dnh
  Na voľné chvíle či dlhú cestu je najlepšie mať so sebou niečo dobré na čítanie. A s vami je vždy a všade náš online magazín plný pestrých článkov..
  http://dnh.sk Visit dnh.sk
  | 28% Similarity
 5. Mesik
  Máte radi tie chvíle, pri ktorých si môžete dopriať niečo na čítanie? V našom online magazíne nebudete mať nikdy o čítanie núdzu a môžete čítať kedykoľvek..
  http://mesik.sk Visit mesik.sk
  | 28% Similarity
 6. Jomas – online magazín
  Dobré čítanie patrí k radostiam, ktoré si dopraje skoro každý. Čítanie patrí ku káve, k odpočinku, k pauze v práci, na cesty i do čakární. A vy si môžete takto čítať vždy pomocou nášho online magazínu, ktorý je plný článkov..
  http://jomas.sk Visit jomas.sk
  | 28% Similarity
 7. Čaro dreva
  Vitajte na portáli Čaro dreva, ktorý je určený nielen pre rezbárov a architektov, ale aj pre všetkých zručných ľudí, ktorých z času na čas chytí chuť vyrobiť niečo čarovné z dreva. Príjemné čítanie.
  http://carodreva.sk Visit carodreva.sk
  | 28% Similarity
 8. Hotel Grand Jasná | TMR Hotels | Domov
  Hotel v blízkosti 50 kilometrov zjazdoviek je ideálnou voľbou nielen na zimnú dovolenku. Pri pohľade z okna vás na lyže ale aj turistiku volajú Nízke Tatry..
  http://grandjasna.sk Visit grandjasna.sk
  | 28% Similarity
 9. Amart
  Dobré čítanie sa hodí ku káve, k dobrému obedu, na cesty i na chvíle čakania a odpočinku. Je to skvelý relax a stačí mať vždy po ruke pestrý zdroj čítania. Presne to ponúka náš online magazín s bohatým obsahom pre každého..
  http://amart.sk Visit amart.sk
  | 25% Similarity
 10. Stelle
  Rozhodli ste sa práve teraz na chvíľu zastaviť, ale nechcete len tak nečinne sedieť? Na také chvíle je najvhodnejšie čítanie a to vám umožní náš online magazín..
  http://stelle.sk Visit stelle.sk
  | 25% Similarity
 11. Aniela
  Radi si pri ceste vo vlaku, v autobuse či v aute čítate? Nevynecháte čítanie ani v čakárni na úrade či u lekára? Čítate pri každej voľnej chvíli? Potom vám padne vhod pestrý zdroj čítania v podobe nášho moderného online magazínu..
  http://aniela.sk Visit aniela.sk
  | 25% Similarity
 12. Ticketportal blog
  Ticketportal blog je čítanie pre ľudí, ktorí milujú zážitky. Odteraz budete mať na dosah nielen vstupenky, ale aj informácie o podujatiach, exkluzívne rozhovory s hviezdami či zákulisné zaujímavosti..
  http://ticketportal.blog Visit ticketportal.blog
  | 25% Similarity
 13. Jaspi
  Zahoďte nudu a starosti za hlavu a poďte si niečo dobré prečítať. Že práve nemáte čo ani možnosť si niečo kúpiť či vziať z knižnice? Ani nemusíte. Máte predsa možnosť čítania zaujímavých článkov v pestrom online magazíne na doma i na cesty..
  http://jaspi.sk Visit jaspi.sk
  | 25% Similarity
 14. Plaza Beach Resort - Reštaurácia, Letné kúpalisko, Hotel, Wellnes - Prešov
  PLAZA BEACH RESORT je jedinečné miesto v Prešove, kde sa budete cítiť ako na dovolenke pri mori..
  http://plazabeach.sk Visit plazabeach.sk
  | 23% Similarity
 15. LIMBA consulting, s.r.o. :: Spoločnosť LIMBA consulting je postavená na dlhoročných skúsenostiach a zručnostiach konkrétnych ľudí v uvedených oblastia
  Spoločnosť LIMBA consulting je postavená na dlhoročných skúsenostiach a zručnostiach konkrétnych ľudí v uvedených oblastiach. Našich kľúčových klientov dlhodobo sprevádzame pri zlepšovaní ich rutinných firemných procesov, ako aj pri tvorbe strategických r.
  http://limbaconsulting.sk Visit limbaconsulting.sk
  | 23% Similarity
 16. Cestovanie a cestovateľské rady
  Magazín o cestovaní ponúka články a tipy nielen pre cestovaľov. Pomôžeme vám vycestovať na dovolenku, lyžovačku alebo pomôcť pri cestovaní na vlastnú päsť..
  http://krazom.sk Visit krazom.sk
  | 23% Similarity
 17. Kasaj
  Chcete zaujímavé čítanie, v ktorom nájdu to svoje muži aj ženy? Množstvo užitočných rád, článkov na zamyslenie či nájdenie nových možností? Nie je nič jednoduchšie ako od rána do večera čítať online magazín, ktorého nikdy nebudete mať dosť..
  http://kasaj.sk Visit kasaj.sk
  | 23% Similarity
 18. Inalinia
  Hľadáte vhodné čítanie na každý deň? Nemusíte zaplniť knižnicu novými titulmi ani vykúpiť trafiku, aby ste mali stále na dosah nejaké dobré čítanie. K šťastiu vám stačí online magazín, ktorý vám stále má čo ponúknuť na čítanie..
  http://inalinia.sk Visit inalinia.sk
  | 23% Similarity
 19. Časopis Pre Slovensko
  Časopis je svojim obsahom zameraný na podporu pri naplňovaní vysokých ľudských hodnôt a duchovných princípov v živote. Ako nový časopis....
  http://pre-ludskost.sk Visit pre-ludskost.sk
  | 23% Similarity
 20. Človekom Centrovaný Consulting
  Ponúkame služby firmám a neziskovým organizáciám v oblasti tímovej komunikácie, komunikácie s klientom a pri zmenách v organizácii. Podľa nás je človek expertom na svoj vlastný život, sám vie najlepšie, čo je pre neho dobré, ale nie vždy je to dostupné je.
  http://clovek.cc Visit clovek.cc
  | 23% Similarity
 21. 1914 – online magazín
  Nudíte sa a nemáte pri sebe ani noviny, aby ste si niečo dobré prečítali? Nechajte svoju tašku voľnú na iné záležitosti, než je niekoľko kusov novín či časopisov. K čítaniu vám stačí online magazín plný nových článkov..
  http://1914.sk Visit 1914.sk
  | 23% Similarity
 22. Aeropress - Geniálny kávovar
  Kávovar Aeropress. jednoduchý, ale geniálny kávovar pre fanúšikov skutočnej kávy. Či už na cesty alebo na doma, Aeropress je obľúbenou hračkou kávových celebrít..
  http://aeropress.sk Visit aeropress.sk
  | 23% Similarity
 23. Bittová
  Na čtení se vždy najde čas ať už doma, v práci, na cestách či někde v kavárně nebo na lavičce v parku. Problém však nastává, když nějaký zdroj čtení chybí. A právě to dokáže vyřešit náš online magazín, který je s vámi všude..
  http://bittova.cz Visit bittova.cz
  | 23% Similarity
 24. Osmica | Pri Krčarju, Sela na Krasu, osmica odprta 06.–15.11.2020
  Osmica Pri Krčarju, Osmica, Sela na Krasu. Osmica na Krasu, Pri Krčarju, poštena cena, dobra hrana, zabava in prijazni ljudje! Vse to na naši osmici Pri Krčarju v Selah na Krasu. Vabljeni!.
  http://prikrcarju-osmica.si Visit prikrcarju-osmica.si
  | 23% Similarity
 25. Apto
  Máte plné zásuvky novín a časopisov? Všetky sú prečítané, ale vy stále nemáte čítania dosť? Pre voľné chvíle, na cesty či odpočinok alebo dlhé čakanie, môžete využiť čítanie v online magazíne. A miesto vám nezaberie..
  http://apto.sk Visit apto.sk
  | 23% Similarity
 26. Lekáreň Bratislava, lieky na predpis aj bez predpisu | Lekáreň Calendula
  Lekáreň Calendula sa nachádza v centre Bratislavy pri Kamennom námestí. V ponuke máme široký sortiment liekov na predpis aj na voľný predaj..
  http://lekaren-calendula.sk Visit lekaren-calendula.sk
  | 23% Similarity
 27. Tenis na mivki | Si
  Tenis na mivki v Sloveniji - pridružite se nam pri novem športu, ki je v svetu že zelo popularen.
  http://tenisnamivki.si Visit tenisnamivki.si
  | 23% Similarity
 28. Daktyloskopia - odtlaky prstov, kriminalistika a identifikcia
  Strnky o daktyloskopii, vemi cennom pomocnkovi polcie v kriminalistike pri identifikci a ptran. Daktyloskopia je nuka o papilrnych linkch na koi na zklade ktorch je mon identifikcia..
  http://odtlacok.sk Visit odtlacok.sk
  | 20% Similarity
 29. Thurzovka Košice - Byty s terasou pri parku
  Nové byty s terasou v Košiciach! Thursovka je komplex pri parku ako stvorený pre aktívnych ľudí. Nájdite vytúžené súkromie priamo blízko centra..
  http://thurzovka.sk Visit thurzovka.sk
  | 20% Similarity
 30. Jak Doma
  V kaviarni Jak Doma v Nitre sa budete skutočne cítiť príjemne ako doma. Nájdite si u nás svoj kútik, príďte na kávu, čaj, víno či pivo..
  http://jakdoma.sk Visit jakdoma.sk
  | 20% Similarity
 31. Chorvtsko ubytovanie 2020. Chorvtsko ubytovanie online. Ubytovanie v Chorvtsku v skrom, Chorvtsko apartmny - najlacnejia dovolenka pri mori
  Chorvtsko ubytovanie 2020 to je naa online ponuka na lacn ubytovanie v Chorvtsku, ubytovanie v skrom. To je Vaa lacn dovolenka Chorvtsko autom 2020. Ubytovanie pri mori od 7 EUR. Zavy na ubytovanie v Chorvatsku 2020.
  http://chorvatsko1.eu Visit chorvatsko1.eu
  | 20% Similarity
 32. Reštaurácia NA MLYNE - Úvod
  Reštaurácia a penzión na Mlyne v Hrnčiarovciach pri Trnave. Útulné prostredie historického mlyna, s denným menu, vhodné aj na svadby, oslavy a spoločenské akcie..
  http://namlyne.sk Visit namlyne.sk
  | 20% Similarity
 33. Video produkcia - Miro Veselý
  Video produkcia Miro Veselý Špecializujem sa na filmovanie videí na Youtube ako sú prednášky, predstavenie firmy, produktu, alebo priestorov. Jednoducho pri filmovaní, rýchlo pri strihu a vaše výsledné videá dostanete na internet niekedy už aj rovnaký deň.
  http://colorgrading.sk Visit colorgrading.sk
  | 20% Similarity
 34. Internetové rádio Česká republika, online rádio stanice, poslouchejte internetové rádio
  Všechny největší české rádio stanice. Klikněte na ikonku rádio a poslouchejte doma či v práci. Je to snadné a 100% zdarma..
  http://ceskaradiaonline.cz Visit ceskaradiaonline.cz
  | 20% Similarity
 35. ZaZeZi
  Profesionálna tvorba webstránok na WordPresse. Riešenie technických záležitostí pri tvorbe webu je pre vás plytvaním časom a silami. Nechajte to na mňa..
  http://zazezi.sk Visit zazezi.sk
  | 20% Similarity
 36. Das WeltAuto
  Das WeltAuto je zanesljiv avtomobilski portal na internetu! Rabljena vozila in gospodarska vozila v odličnem stanju pri certificiranih trgovcih v Sloveniji!.
  http://dasweltauto.si Visit dasweltauto.si
  | 20% Similarity
 37. Drom.sk - novinky zo sveta elektronickej hudby
  Drom.sk je slovenský hudobno-informačný portál, ktorého prioritou je poskytovať informácie o tanečnej scéne, nielen na Slovensku, ale aj v Čechách a zahraničí..
  http://drom.sk Visit drom.sk
  | 20% Similarity
 38. AF SPIN s.r.o. - odborník na zabezpečovaciu techniku
  Spôsob pripojenia je rovnaký ako pri napojení na PCO štátnej POLÍCIE.Možnosť pripojenia objektov pomocou GPRS (GSM sieť )..
  http://afspin.sk Visit afspin.sk
  | 20% Similarity
 39. Mordex.sk | Kulturistické oblečenie
  Fitness športové oblečenie pre športovcov, ale aj na voľny čas. Super kvalitna a bezkonkurenčné ceny. Pri nákupe nad 100 € poštovné ZDARMA!!!.
  http://mordex.sk Visit mordex.sk
  | 20% Similarity
 40. 40FORTY - Reštaurácia s chutným jedlom v príjemnom prostedí.
  Vychutnajte si vzácne chvíle so svojími priateľmi, pri dobrej káve a chutnom jedle. Novo zrekonštruované priestory Vás naladia na príjemnú a pohodovú atmosféru.
  http://forty.sk Visit forty.sk
  | 20% Similarity
 41. ŠtuRKo | Študentský Rozhlas Košice
  ŠtuRKo je študentské rádio pôsobiace pri Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, ktoré vzniklo na základoch Rádia Univerzita. V súčasnej podobe vysiela od roku 2006. Vysielacie a nahrávacie štúdio sídli na univerzitných internátoch na Medickej 6..
  http://sturko.sk Visit sturko.sk
  | 20% Similarity
 42. BMJ - Ako získať najlacnejšie PZP
  BMJ je finančný magazín, ktorý je orientovaný predovšetkým na pôžičky. Články sú vhodné aj pre úplných laikov v tejto problematike..
  http://bmj.sk Visit bmj.sk
  | 20% Similarity
 43. Fotoklub RK1924 Ruomberok
  Fotoklub pri L.mzeu v Ruomberku vs pozva na nvtevu svojej strnky.
  http://fotoklub.sk Visit fotoklub.sk
  | 20% Similarity
 44. eobuv® • Dámska, pánska a detská obuv • Kabelky a doplnky | eobuv.sk
  Nakupujte kvalitné značkové topánky online. Bohatý výber z viac ako 450 značiek, obuv na každú príležitosť a doprava zadarmo pri nákupe nad 25 €..
  http://eobuv.sk Visit eobuv.sk
  | 20% Similarity | Alexa Rank104.6k
 45. PHS Cranes - Prenájom MINI žeriavov a % manipulátorov
  Ponúkame na prenájom špeciále MINI žeriavy vhodné na práce v stiesnených priestoroch, v halách, nákupných centrách, pri osádzaní okenných vitráží, ....
  http://phscranes.sk Visit phscranes.sk
  | 20% Similarity
 46. Rajknih.sk - eKnihy i eČasopisy zadarmo aj k zakúpeniu
  Čítanie po ruke pre každú chvíľu vášho života. Najnovšie aj klasické eKnihy a eČasopisy do vašej elektronickej knižnice..
  http://rajknih.sk Visit rajknih.sk
  | 20% Similarity