Top 47 websites similar to 330.sk

In this page, you will find alternative sites to 330 sorted by similarity (or by Alexa rank).
Similarity percentage presented for all sites similar to 330.sk
330.sk - 330

330.SK Open 330.sk

Title: 330.
Description: Ak sa vám zdá, že sa nudíte a máte chuť na čítanie, tak aj keď nie je po ruke nejaká kniha či časopis, tak si môžete vždy a všade čítať internetový magazín plný rozmanitých článkov. Nájdete v nich mnoho zaujímavostí i noviniek..
Site Language: Slovak
Country: Czech Republic

330.sk is hosted in Czech Republic. Visitors made 47 URL suggestions to this site.
3 visitors have viewed this page, showing big interests in finding alternatives to 330.sk
330.sk has been added to our database (by our users) 7 months ago

Filter by language:
3 views. Updated on: 2021-04-27
  Sort by Alexa rank
 1. Kaprári
  Ak máte radi pri cestovaní v zálohe nejakú knihu či časopis, aby cesta rýchlejšie ubehla, tak určite vás zaujme aj ďalšia možnosť čítania. K dispozícii môžete mať všade a vždy online magazín plný zaujímavostí, ktorý vás nadchne..
  http://kaprari.sk Visit kaprari.sk
  | 35% Similarity
 2. Acker – online magazín
  Uvítali by ste práve v tejto chvíli niečo dobré na čítanie? Mať čitateľský zdroj, ktorý sa nikdy neminie a vy si tak môžete čítať vždy a všade? Stačí len pripojenie k internetu a spoločnosť vám zakaždým bude robiť náš pestrý online magazín..
  http://acker.sk Visit acker.sk
  | 28% Similarity
 3. SalasBarca
  Každý deň nás zaujímajú informácie z diania okolo nás a tak čítame noviny, časopisy alebo surfujeme na internete. A takto môžete čítať aj vtedy, keď práve nemáte po ruke noviny alebo časopis. Online magazín máte pri sebe 24 hodín denne..
  http://salasbarca.sk Visit salasbarca.sk
  | 28% Similarity
 4. Dnh
  Na voľné chvíle či dlhú cestu je najlepšie mať so sebou niečo dobré na čítanie. A s vami je vždy a všade náš online magazín plný pestrých článkov..
  http://dnh.sk Visit dnh.sk
  | 25% Similarity
 5. Jomas – online magazín
  Dobré čítanie patrí k radostiam, ktoré si dopraje skoro každý. Čítanie patrí ku káve, k odpočinku, k pauze v práci, na cesty i do čakární. A vy si môžete takto čítať vždy pomocou nášho online magazínu, ktorý je plný článkov..
  http://jomas.sk Visit jomas.sk
  | 25% Similarity
 6. Ardos
  Ste milovníkmi dobrého čítania? Bavia vás knihy, noviny i časopisy, ale nie vždy máte niečo také po ruke? V takých prípadoch prichádza na pomoc online magazín, ktorý vás nenechá sa nudiť a nájdete v ňom plno čítania..
  http://ardos.sk Visit ardos.sk
  | 22% Similarity
 7. Babcan
  Máte veľa voľného času a neviete čo s ním? Tak sa len pohodlne usaďte a poďte si prečítať stovky skvelých článkov z nášho online magazínu. Každý deň nové čítanie plné zaujímavostí a motivácie, ktoré prekvapia aj potešia..
  http://babcan.sk Visit babcan.sk
  | 22% Similarity
 8. mikodesign.sk
  A nie, že by jej pracovníci boli škodoradostní, že sa vám niečo stalo s vašim vozidlom. Práve naopak. Dokážu pochopiť, že keď ste v núdzi v tomto smere, tak si.
  http://mikodesign.sk Visit mikodesign.sk
  | 22% Similarity | Alexa Rank12m
 9. Apologia
  Máte radi čítanie a doprajete si chvíle pri ňom na cestách, doma, v kaviarni i v práci pri pauze? Potom vás určite poteší náš online magazín, ktorý si môžete naladiť kedykoľvek a tešiť sa na množstvo obsahovo pestrých článkov..
  http://apologia.sk Visit apologia.sk
  | 22% Similarity
 10. Web dream
  Radi si niečo dobré prečítate, ale nemáte radi jednotvárne články a stále tie isté témy? Vyberte si z množstva článkov, ktoré nájdete v online magazíne, ktorý budete mať vždy po ruke a môžete čítať zaujímavosti vo dne i v noci..
  http://webdream.sk Visit webdream.sk
  | 22% Similarity
 11. 1914 – online magazín
  Nudíte sa a nemáte pri sebe ani noviny, aby ste si niečo dobré prečítali? Nechajte svoju tašku voľnú na iné záležitosti, než je niekoľko kusov novín či časopisov. K čítaniu vám stačí online magazín plný nových článkov..
  http://1914.sk Visit 1914.sk
  | 22% Similarity
 12. Edis
  Ak si radi niečo dobré prečítate v práci, doma, na dovolenke, v parku či na záhradke, tak vás určite poteší, že také čítanie môžete mať k dispozícii stále. Nepotrebujete žiadnu tlač, ale online magazín, ktorý má pre vás plno prekvapení..
  http://edis.sk Visit edis.sk
  | 22% Similarity
 13. Dmke
  Nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek a kľudne i o polnoci, môžete si čítať články, ktoré nájdete v online magazíne. Plno zaujímavých článkov, ktoré majú rôzne témy a prinášajú nielen čítanie, ale aj inšpiráciu..
  http://dmke.sk Visit dmke.sk
  | 22% Similarity
 14. Pekny web
  Máte radi rôznorodé články plné zaujímavostí na rôzne témy a oblasti? Chcete si skrátiť čas alebo sa niečo zaujímavé dozvedieť a inšpirovať? Potom je pre vás vhodným čítaním online magazín plný článkov z rôznych sfér života..
  http://peknyweb.sk Visit peknyweb.sk
  | 22% Similarity
 15. Mesik
  Máte radi tie chvíle, pri ktorých si môžete dopriať niečo na čítanie? V našom online magazíne nebudete mať nikdy o čítanie núdzu a môžete čítať kedykoľvek..
  http://mesik.sk Visit mesik.sk
  | 22% Similarity
 16. Magazín OPALISKO.SK | Online produkty a služby
  Odporúča sa ju vykonať vtedy, keď nie je zariadenie až tak často v prevádzke. V tomto prípade sa jedná o koniec vykurovacej sezóny, a to je na začiatku leta..
  http://opalisko.sk Visit opalisko.sk
  | 19% Similarity
 17. Kasaj
  Chcete zaujímavé čítanie, v ktorom nájdu to svoje muži aj ženy? Množstvo užitočných rád, článkov na zamyslenie či nájdenie nových možností? Nie je nič jednoduchšie ako od rána do večera čítať online magazín, ktorého nikdy nebudete mať dosť..
  http://kasaj.sk Visit kasaj.sk
  | 19% Similarity
 18. Stelle
  Rozhodli ste sa práve teraz na chvíľu zastaviť, ale nechcete len tak nečinne sedieť? Na také chvíle je najvhodnejšie čítanie a to vám umožní náš online magazín..
  http://stelle.sk Visit stelle.sk
  | 19% Similarity
 19. Koterce
  Máte predstavu ako si spríjemniť dlhú cestu, čakanie, pauzu v práci či odpočinok doma? K tomu se vždy hodí niečo na čítanie a od toho je online magazín..
  http://koterce.sk Visit koterce.sk
  | 19% Similarity
 20. Novinky - Dogazyl - Útulok Veľký Meder
  V našich novinkách nájdete vždy aktuálne informácie o nás, o našom útulku, aj o akciách, kde nás môžete prísť podporiť. Môžete sa tu dozvedieť aj o po....
  http://dogazyl.sk Visit dogazyl.sk
  | 19% Similarity
 21. Ieg
  Ak neviete čo s nudou, tak si jednoducho čítajte. Že práve teraz nemáte čo? Ale máte, len o tom ešte ani len netušíte. Nech ste kdekoľvek, tak si máte možnosť čítať zaujímavosti z online magazínu, ktorý vám spestrí voľné chvíle..
  http://ieg.sk Visit ieg.sk
  | 19% Similarity
 22. Stará Vodáreň
  Stará Vodáreň tak ako aj miesto v ktorom sa nachádza je plná radosti a života. Nájdete ju na tichom a pokojnom mieste a to v Parku na Sihoti.
  http://staravodaren.sk Visit staravodaren.sk
  | 19% Similarity
 23. Ryko – online magazín
  Máte radi chvíle, pri ktorých si môžete niečo dobré prečítať? Tešia vás zaujímavé články z rôznych oblastí života? Vždy a všade môžete bez problémov čítať náš online magazín, ktorý má pripravený pestrý obsah pre každého čitateľa..
  http://ryko.sk Visit ryko.sk
  | 19% Similarity
 24. Extip
  Internetová stránka, na ktorej nájdete mnoho zaujímavých tipov, a to ako na výlety, tak na tvorenie alebo napríklad tiež kutilské návody. Venujete sa niektoré z týchto kategórií? Potom môžete aj Vy publikovať svoje články!.
  http://extip.sk Visit extip.sk
  | 19% Similarity
 25. Amart
  Dobré čítanie sa hodí ku káve, k dobrému obedu, na cesty i na chvíle čakania a odpočinku. Je to skvelý relax a stačí mať vždy po ruke pestrý zdroj čítania. Presne to ponúka náš online magazín s bohatým obsahom pre každého..
  http://amart.sk Visit amart.sk
  | 19% Similarity
 26. Online magazín Toxique | Komercia produktov a služieb na internete
  Ak máte k dispozícii iba jeden veľký priestor, môžete si rozdeliť jednotlivé stoly do rajónov. Keď už ste si rozdelili priestor, je načase povenovať sa menu..
  http://toxique.cz Visit toxique.cz
  | 19% Similarity
 27. Nová publikácia: SOS - o.z. Agora
  Bratislava, 1.5.2017 Vyšla nová publikácia o.z. Agora s názvom: SOS. „Nie je nič tak skryté, aby sa to nestalo zjavným, a nič tak tajomné, aby sa to nepoznalo a nevyšlo najavo.“ Ježiš (podľa Lukáša v Novom zákone) Knihu si môžete objednať v redakcii Obecn.
  http://priamademokracia.sk Visit priamademokracia.sk
  | 19% Similarity
 28. Astronomický klub Bratislava - Vesmír.sk
  Na úvodnej stránke okrem noviniek, ktoré sa vám snažíme v rámci našich časových možností ponúkať čo najaktívnejšie nájdete aj najnovšie informácie o....
  http://vesmir.sk Visit vesmir.sk
  | 19% Similarity
 29. Amispp
  Nastala pre vás dlhá chvíľa alebo čas, ktorý máte iba pre seba? Radi v takých chvíľach čítate, ale nemáte po ruke nič nové? Na to je odborníkom náš online magazín plný zaujímavých článkov a každý deň pribúdajú pre vás nové..
  http://amispp.sk Visit amispp.sk
  | 19% Similarity
 30. Rohau – online magazín
  Ste vášnivý čitateľ, ktorý si rád číta pri každej voľnej príležitosti? Radi by ste si čítali kedykoľvek bez toho, aby ste mali stále v taške knihu či časopis? Takú možnosť vám dáva online magazín, ktorý si môžete čítať vo dne i v noci..
  http://rohau.sk Visit rohau.sk
  | 19% Similarity
 31. COLIBRI |
  Ak ste sa rozhodli predávať na internete stojíte pred dilemou ako si zriadiť internetový obchod (e-shop). Je niekoľko ciest. >>Ak máte veľa peňazí a veríte si.
  http://colibri.sk Visit colibri.sk
  | 19% Similarity
 32. Online magazín | Produkty a služby na internete
  Ak máte otázku čo mzdové účtovníctvo obnáša, odpoveď nájdete v nasledujúcich vetách. Ak si myslíte, že je to len obyčajné spracovanie miezd, ste na omyle..
  http://andywarhol.sk Visit andywarhol.sk
  | 16% Similarity
 33. Pôžička ihneď
  Ono už pri samotnom porovnaní pôžičiek je evidentné a zrejme, že nie všetky pôžičky sú rýchle. V prípade ak žiada živnostník o pôžičku tak proces dokladania príjmu môže byť tak komplikovane nastavený, že samotné schválenie trvá aj 20 dní..
  http://kvietok.eu Visit kvietok.eu
  | 16% Similarity
 34. Časopis - zaujímavosti, novinky a užitočné informácie | Zaujímajú vás články z domova aj zo zahraničia? Prečo by ste mali čítať tlačené časopisy, keď
  Zaujímajú vás články z domova aj zo zahraničia? Prečo by ste mali čítať tlačené časopisy, keď môžete čítať internetový online Časopis.sk?.
  http://casopis.sk Visit casopis.sk
  | 16% Similarity
 35. FERMATA - Art jazz-rock
  Vážení návštevníci portálu fermata.sk,Vítame Vás na novom portáli skupiny Fermata.Ak nám chcete niečo napísať, môžete tak urobiť po príhlásení sa na náš portál, prihlásiť sa môžete tu.Po úspešnom prihlásení sa Vám sprístupnia napríklad ukážky z tvorby sku.
  http://fermata.sk Visit fermata.sk
  | 16% Similarity
 36. Psychologické poradenstvo - Paralelny svet
  Necítite sa dobre? Máte problém s deťmi, so vzťahom, s prácou, priateľmi či so svojimi pocitmi? Príďte k nám a spoločne nájdeme riešenie…. Ak máte pocit, že potrebujete poradiť v tejto chvíli a všade sú dlhé čakacie doby, neváhajte a kontaktujte nás. Snaž.
  http://paralelnysvet.sk Visit paralelnysvet.sk
  | 16% Similarity
 37. Peugeot 607
  Na čtení slouží prostředky jako knihy a časopisy. Ale ne vždy takovou příležitost máte, a když se právě nudíte, tak vždy padne vhod něco dobré ke čtení. A s tím.
  http://peugeot607.cz Visit peugeot607.cz
  | 16% Similarity
 38. Plynové grily - Grily Weber
  Plynové grily Weber patria k špičke vo svojom odbore. V našej ponuke nájdete ako luxusné grily, ktoré by sa nestratili ani v luxusnej reštaurácii, tak aj jednoduchšie grily, ktoré si môžete dať na balkón alebo zbaliť so sebou pri ceste na chatu..
  http://bestgasgrills2014.com Visit bestgasgrills2014.com
  | 16% Similarity
 39. Podložky na jógu
  KVALITNÉ PODLOŽKY NA JOGU. Z lásky k joge si Vám dovoľujeme ponúknuť podložky, ktoré si veľmi rýchlo zamilujete a s ktorými sa Vaša prax stane ešte krajšou. :) Podložka na jogu je základné vybavenie každého jogína. Aj keď si môžete na väčšine lekcií podlo.
  http://jogapodlozky.sk Visit jogapodlozky.sk
  | 16% Similarity
 40. hotpot.sk
  Ak máte chuť dobre sa najesť a nechcete strácať čas čakaním na obsluhu, HOT - POT je tá pravá reštaurácia pre Vás. Ponuka kvalitných jedál pripravovaných z čerstvých surovín je dostatočne široká, aby si vybrali dospelí aj deti..
  http://hotpot.sk Visit hotpot.sk
  | 16% Similarity
 41. Byt v paneláku (sk) | Bývať v paneláku môže byť úžasné
  Je pochopiteľné, že v prípade, kedy by sme navštívili niekoľko desiatok interiérov, každý by sa určitým prvkom líšil. Inými slovami vždy bude závisieť na majiteľoch, aký štýl bývania preferujú. Ak ste si nedokázali vybrať, a to aj cez to, že ste prezreli.
  http://bytvpanelaku.sk Visit bytvpanelaku.sk
  | 16% Similarity
 42. CZ sms
  Cestujete, čekáte v čekárně u lékaře nebo na úřadě? Nebo popíjíte kávu či čaj a máte dlouhou chvíli? Tak si něco dobrého přečtěte a chvíle vám hned rychleji.
  http://czsms.cz Visit czsms.cz
  | 16% Similarity
 43. ARD Projekt - Projektovanie rodinných domov
  ARD Projekt – ateliér rodinných domov | Náplňou našej práce je pomôcť Vám zorientovať sa, nájsť a ak už máte jasnú ideu, tak zhmotniť Vaše predstavy a sny o Vašom budúcom bývaní. Touto cestou prejde každý minimálne raz v živote a nakoľko sa jedná o zásad.
  http://ardprojekt.sk Visit ardprojekt.sk
  | 16% Similarity
 44. EVENTEXPO 2020 - 4. MAREC 2020
  EVENTEXPO je jedinečný veľtrh o novinkách a trendoch určený pre všetkých poskytovateľov eventových služieb a organizátorov eventov. A ako inak aj v ďalšom pripravovanom ročníku sa môžete tešiť na niekoľko noviniek..
  http://eventexpo.sk Visit eventexpo.sk
  | 16% Similarity
 45. Čo kde.sk - Čo? Kde? Odpoveď na tieto otázky nájdete na CoKde.sk! U nás môžete čítať články, ktoré zaujmú každého a dozvedieť sa viac.
  Čo? Kde? Odpoveď na tieto otázky nájdete na CoKde.sk! U nás môžete čítať články, ktoré zaujmú každého a dozvedieť sa viac..
  http://cokde.sk Visit cokde.sk
  | 16% Similarity | Alexa Rank1.5m
 46. Vyhravam
  Zastavte sa na chvíľu a poďte si prečítať kopec dobrých článkov. Nepotrebujete noviny ani časopisy, pretože vám postačí online magazín, v ktorom sa každý deň objaví niečo nové. A to zaujímavosti o všetkom možnom..
  http://vyhravam.sk Visit vyhravam.sk
  | 16% Similarity
 47. Budúca mamička | Časopis nielen pre budúce mamičky
  Časopis buducamamicka.sk je informačný magazín pre všetky mamičky a nastávajúce mamičky, kde sa môžete dočítať mnohé užitočné informácie..
  http://buducamamicka.sk Visit buducamamicka.sk
  | 16% Similarity